KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978033

nr 1397 8033

Leif Wideryd

(1945-2011), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 82, "Isens tid"". Olja på duk, 50x50 cm, oramad

Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:02:16

Leif Wideryd

Läs mer om Leif Wideryd